Eko Toys prowadzi sprzedaż wysyłkową zabawek w całej Polsce.

O nas

Firma Eko Toys od wielu lat specjalizuje się w zaopatrzeniu przedszkoli w ekologiczne zabawki i pomoce dydaktyczne. Każdego dnia bawią się nimi tysiące dzieci w całej Polsce. Oprócz tego prowadzimy również sprzedaż detaliczną w sklepie w Poznaniu, przy ulicy Szydłowskiej 24 (wejście od ul. Sokoła) oraz sprzedaż wysyłkową.

Jesteśmy jednym z głównych dystrybutorów zabawek czeskiej filmy Woodyland i niemieckiej Small Foot Design.

Eko Toys to prawdziwa kraina niezwykłych drewnianych zabawek – klocków, domków, kukiełek , gier i kolejek.

Drewno - naturalne tworzywo emanuje ciepłem, a atrakcyjne formy i żywe kolory zachęcają do nauki poprzez zabawę.

W swoim sklepie właścicielka firmy Katarzyna Sierszeńska - Bielecka, z  wykształcenia historyk sztuki, połączyła swą pasję do pięknych przedmiotów z propagowanym przez siebie od wielu lat, zgodnym z naturą, stylem życia. Jej marzeniem było by w nowoczesnym świecie pamiętać o tradycyjnych zabawkach. Tak powstał nasz sklep - miejsce wyjątkowe dla dzieci, rodziców i dziadków. Miejsce do którego chce się wracać.

Wszystkim, którzy trafią do naszego sklepu, kompetentnie i życzliwie doradzimy jak dostosować zabawki do wieku, potrzeb i temperamentu dziecka.

Dbając o najwyższy standard i oryginalność sprzedawanych przez siebie zabawek, Katarzyna Sierszeńska - Bielecka osobiście co roku uczestniczy w największych targach branżowych, skąd przywozi najnowsze pomysły. Wszystkie wyroby odznaczają się ciekawym wzornictwem i posiadają unijne certyfikaty.

Zdjęcia sklepu:

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

 

Kasia Bujakiewicz promuje ekologiczne edukacyjne zabawki z drewna Sklep 'Ekotoys' odwiedza Katarzyna Bujakiewicz

 - aktorka, ambasadorka portalu 'Świadoma Mama'.

 

 

 

 

 

Sklep Sklep

Sklep Sklep

Sklep Sklep

Sklep Sklep

 

Sklep Sklep

Sklep Sklep