Nasze produkty wysyłamy kurierem DPD lub Pocztą Polską.

Opinie klientów

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy opinie naszych Klientów, którzy zgodzili się na ich umieszczenie na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zamieszczeniem Waszej opinii, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego.

p. Maria Kłosin - Dyrektor Gminnego Przedszkola w Rogowie

Korzystając z podpowiedzi długoletniej nauczycielki przedszkola zakupiłam już 3 średnie i 2 duże zestawy klocków Mobilo. To był strzał w dziesiątkę. Klocki te zapewniają dzieciom fascynującą i kreatywną zabawę. Po nie właśnie dzieci sięgają najczęściej. Rozważam kolejne zakupy pięknych, drewnianych zabawek z Eko Toys. Klocki Mobilo cieszą się największym powodzeniem. Mimo, że nie są tanie uważam, że warto je kupić. Pobawią się nimi jeszcze nasze wnuki. Jestem pod wrażeniem fantastycznej i ekspresowej obsługi.

p. Piotr Drygas (zakupił zestaw konstrukcyjny Mobilo):

"Zestaw klocków MOBILO to wymarzona zabawka dla każdego przedszkolaka w wieku 3 do 6 lat. Klocki są wykonane z doskonałego materiału, nie ma szansy, aby dziecku coś się przytrafiło. Możliwości budowania wszelakich konstrukcji, a przede wszystkim prostota samego budowania bardzo rozwija kreatywność dziecka. Klocki zafascynowały nas, gdy zobaczyliśmy jak nasz 3,5 letni syn przynosi je z przedszkola – właściwie wyjście bez jakiegoś samolotu, samochodu czy innej konstrukcji było niemożliwe. Wiele godzin poszukiwań dało rezultat – klocki kupione i teraz cieszą naszego smyka na co dzień. Bardzo mocno polecam zakup, gdyż w porównaniu do innych typów klocków, te naprawdę bardzo mocno rozwijają wyobraźnię i przy okazji zrobione są ze świetnych materiałów."

p. Jolanta Dmowska-Kielar, Dyrektor Przedszkola nr. 77 'Koraliki' w Poznaniu:

"Od kilku lat w naszym przedszkolu mamy klocki MOBILO, kupione w firmie EKO TOYS. Przez te lata nieodmiennie są przebojem zabaw dziecięcych. Można z nich wyczarować wszystko - auto, smycz dla psa i samego psa, torebkę i pasek, strój dla rycerza albo kosmity. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni małych konstruktorów. Ja powiem tylko, że od kilku lat nie kupujemy gotowych aut."

p. Anna Turbańska:

"Transakcja wzorcowa !! SUPER SPRZEDAWCA!! Ekspresowa wysyłka!! Towar pierwsza klasa!! POLECAM SERDECZNIE! :-)"

 

Dyrektor przedszkola w Plewiskach:

"W ostatnich trzech latach zaopatrywałam przedszkole w zabawki firmy  EKO TOYS. Zakupione zabawki służą do realizacji zabaw i zajęć w przedszkolu.  Zabawki są trwałe i bezpieczne, a dzieci z chęcią po nie sięgają."

 

p. Anna Wita z Poznania:

"Świetne zabawki, szkoda że mnie już nie wypada się takim bawić, ale z przyjemnością kupię przyszłemu bratankowi. Polecam wszystkim..."

 

p. Genowefa Jaworek - Dyrektor przedszkola nr 134 w Poznaniu:

"Z firmą Eko Toys współpracujemy już od wielu lat. Firma jest solidna, wiarygodna i profesjonalna. Polecamy!"

 

p. Jan Rogala z Warszawy:

"Właśnie odebralem przesyłkę. Wszystko w porządku. Zakupy w Pani sklepie
to przyjemność i 100% satysfakcja. Życzę powodzenia i sukcesów"

 

p. Ewa Konarkowska Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chwałkowie Kościelnym:

 "Zabawki, które zakupiłam w firmie EKO TOYS są estetycznie wykonane. Dzieci często po nie sięgają - są kolorowe, funkcjonalne i dają dużo radości w czasie zabawy."

 

p. Anna Anastazja Błachut z Ostrowa Wlkp.

"Zakupione produkty są zgodne z opisem i zdjęciami umieszczonymi na stronie - piękne, drewniane zabawki. A przy tym bardzo szybki i miły kontakt z właścicielką sklepu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam, na pewno będę stałą klientką w sklepie EKO TOYS!