Eko Toys prowadzi sprzedaż wysyłkową zabawek w całej Polsce.

Realizacja zamówień

Drodzy Klienci,

Wysyłkę zamówionych przez Państwa przedmiotów realizujemy w następujących formach, w zależności od dokonanego przez Państwa wyboru:

1. Za pośrednictwem kuriera DPD - paczka do 31,5 kg - 18 zł brutto. W przypadku wyboru tej metody wysyłki każda paczką jest ubezpieczona do wartości 5.000 zł. UWAGA! W przypadku realizacji wysyłki kurierem DPD nie ma możliwości pobrania pieniędzy przy odbiorze.

2. Za pośrednictwem Poczty Polskiej tylko zamówienia które można wysłać listem poleconym (do 1 kg), maksymalne wymiary listu to: suma wymiarów 90 cm, długość max. 60 cm.Za taki list priorytetowy pobieramy zryczałtowaną opłatę 12 zł. 

UWAGA! Wysyłanie zamówionych zabawek Pocztą Polską jest dla Państwa opłacalne tylko w przypadku małych zamówień, które można wysłać listem poleconym - w przypadku większej paczki korzystniejsze jest wysłanie zamówienia przesyłką kurierską.

3. Przy zamówieniu powyżej 410zł - wysyłka kurierem DPD gratis.

Zasadą jest, że Klient wpłaca pieniądze na nasze konto przed wysłaniem paczki. Możliwe jest wysłanie paczki po przedstawieniu przez Klienta potwierdzenia dokonania przelewu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy zapoznać się z Regulaminem zamówień.

Nasz numer konta:

Bank Millennium S.A.

24 1160 2202 0000 0002 8106 4080

EKO TOYS
Katarzyna Bielecka
Szydłowska 24
60-651 Poznań